Explorer strular

Besvara


Den här frågan är till för att förebygga automatiska registreringar.
Smilies
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :confused: :p :rolleyes:

BBCode är
[img] är
[flash] är AV
[url] är
Smilies är

Trådhistorik
   

Expandera Trådhistorik: Explorer strular

Explorer strular

av Harpan » 2009-nov-16, 12:00

Ändrade inställningen på skärmen till att endast visa bild på skärm 1, då funkade det perfekt igen.??

av max102 » 2009-nov-14, 21:47

låter som att det är ett säkerhetshål i widnows 7 använd windows update dagligen för att installera nya uppdateringar oftare

Explorer strular

av Harpan » 2009-nov-10, 19:51

Efter uppgradering tll Windows 7 har allt funkat bra tills jag testade aero funktionen att låta två fönster dela lika på skärmen, genom att dra den ena till höger och släppa och den andra till vänster.
Plötsligt låser sig allt, och jag avslutar aktivitet i aktivitetshanteraren.
När jag nu försöker öppna upp internet med explorer, blir sidan endast synlig under explorermappen nere i aktivitetsfältet (lite bild).
Försöker man klicka på den för att få upp den på skärmen, far den ut i periferin till höger och syns inte alls, nytt klick och den flyger tillbaks under explorer mappen.Hur fixar jag detta ngn som vet?

Upp